Інтернет-магазин виробника рослинної продукції «Prema». Компанія Prema виготовляє найсмачніші органічні ковбаси та сосиски.

Політика відшкодування та повернення

Політика відшкодування та повернення. Повернення товару здійснюється на підставі Закону «Про захист прав споживачів».

Загальна інформація

Повернення товару здійснюється на підставі Закону «Про захист прав споживачів».

Наша політика відшкодування та повернення діє протягом 14 днів. Якщо після покупки минуло 14 днів, ми не можемо запропонувати вам повне відшкодування або обмін. Щоб мати право на повернення, ваш товар має бути невикористаним і перебувати в тому самому стані, в якому ви його отримали. Він також повинен бути в оригінальній упаковці.

Повернення коштів

Після того, як ваше повернення буде отримано та перевірено, ми надішлемо вам електронний лист, щоб повідомити про те, що ми отримали ваш повернутий товар. Ми також повідомимо вас про схвалення або відхилення вашого відшкодування.

Якщо вас схвалено, ваше відшкодування буде оброблено, і кредит буде автоматично застосовано до вашої кредитної картки або початкового способу оплати протягом певної кількості днів.

Якщо кошти не повернулися:

  • Якщо ви ще не отримали відшкодування, спочатку ще раз перевірте свій банківський рахунок.
  • Потім зв’яжіться з компанією, яка видає кредитну картку, може знадобитися деякий час, перш ніж ваше відшкодування буде офіційно опубліковано.
  • Далі зверніться до свого банку. Часто потрібно деякий час на обробку, перш ніж опублікувати відшкодування.
  • Якщо ви зробили все це, але ще не отримали відшкодування, зв’яжіться з нами за електронною адресою.

Повернення товару

Щоб повернути товар, ви повинні надіслати його на адресу: місто Рівне …..

Ви несете відповідальність за сплату власних витрат на доставку для повернення вашого товару. Вартість доставки не повертається. Якщо ви отримаєте відшкодування, вартість зворотної доставки буде вирахувано з вашого відшкодування.

Залежно від того, де ви живете, час, який може знадобитися для того, щоб ваш обмінений продукт дістався до вас, може відрізнятися.

Якщо ви повертаєте дорожчі товари, ви можете скористатися службою доставки, яку можна відстежити, або придбати страховку доставки. Ми не гарантуємо, що отримаємо повернений товар.

Потребуєте допомоги?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникнуть запитання щодо відшкодування та повернення.